Jest takie miejsce...

...w którym zieleń, cisza i przestrzeń idealnie współgrają z elegancją i atencją, z jaką traktujemy naszych Gości, a atmosfera niewymuszonego luksusu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i sprawia, że to właśnie tu chciałbyś zabrać swoich bliskich, by spędzić z nimi ważne chwile swojego życia.

Wesela

Nowy koncept

W niewielkiej miejscowości Świętochów w odległości 30 km od Warszawy, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na ponad 1,5 hektarowym terenie powstaje wyjątkowe miejsce PASTELOVE POLA, które przeniesie gości w zupełnie inny wymiar.

Planowane otwarcie

wiosna 2021

Nasze atuty

220 Gości

220 gości

Pastelove Pola to doskonałe miejsce na duże, zorganizowane przyjęcia do 220 gości. Imponująca sala weselna doskonale zaprojektowana składa się z dwóch stref: jadalnej oraz rozrywkowej z drewnianym parkietem do tańczenia. Powierzchnia eventowa, to aż 600 m2, zlokalizowana jest na 1,5 hektarowym terenie pełnym zieleni.

Pastelove Pola dojazd

Jesteśmy blisko...

Pastelove Pola znajdują się 30 km na południe od Warszawy. Dojazd krajową drogą nr 7 do Tarczyna, a następnie 5 km drogą asfaltową do samego obiektu. Obecnie trwa budowa drogi ekspresowej S7 z Warszawy do Grójca, którą będzie można dojechać do węzła Tarczyn Północ.

Wiszące ogrody

Wiszące ogrody

Jedyne takie miejsce! Niesamowity efekt ogrodu wewnątrz sali weselnej oraz lobby. Zielona roślinność delikatnie zwisająca z sufitu daje efekt współistnienia z naturą, przenikając do wnętrza budynku.

Pastelove Pola

Piękna architektura

Rozbielone pastelowe barwy budynku zaprojektowanego w amerykańskim stylu hampton, dbałość o detale, przestrzeń oraz nowoczesność w każdej części obiektu tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca.

basen

Zadaszony taras oraz basen zewnętrzny

Naturalnym przedłużeniem sali bankietowej jest duży 100m2 zadaszony taras z kominkiem i wygodnymi sofami ogrodowymi, z widokiem na okolice oraz basen zewnętrzny. Można tu odpocząć i zrelaksować się w przerwie między zabawą.

W naszym obiekcie zapewniamy m.in.:

  • wynajem obiektu na wyłączność
  • parking dla gości na terenie obiektu
  • okrągłe lub prostokątne, drewniane stoły bankietowe wraz z całą zastawą
  • bufet ciepły
  • bufet zimny
  • napoje bezalkoholowe bez limitu kawa/herbata, soki, napoje gazowane, woda
  • obsługę kelnerską