Jest takie miejsce...

...w którym zieleń, cisza i przestrzeń idealnie współgrają z elegancją i atencją, z jaką traktujemy naszych Gości, a atmosfera niewymuszonego luksusu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i sprawia, że to właśnie tu chciałbyś zabrać swoich bliskich, by spędzić z nimi ważne chwile swojego życia.

Wesela

Nowy koncept

W niewielkiej miejscowości Świętochów w odległości 30 km od Warszawy, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na ponad 1,5 hektarowym terenie powstaje wyjątkowe miejsce PASTELOVE POLA, które przeniesie gości w zupełnie inny wymiar.
Już działamy !

Nasze atuty

200 Gości

200 gości

Pastelove Pola to idealne miejsce na duże, zorganizowane przyjęcia do 200 gości. Imponująca, doskonale zaprojektowana sala weselna składa się z dwóch stref – jadalnej oraz rozrywkowej z drewnianym parkietem do tańca. Powierzchnia eventowa to aż 600 m2 niewymuszonego luksusu i elegancji, zlokalizowane na 1,5 hektarowym terenie pełnym zieleni.

Pastelove Pola dojazd

Jesteśmy blisko...

Pastelove Pola znajdują się 30 km na południe od Warszawy. Dojazd krajową drogą nr 7 do Tarczyna, a następnie 5 km drogą asfaltową do samego obiektu. Obecnie trwa budowa drogi ekspresowej S7 z Warszawy do Grójca, którą będzie można dojechać do węzła Tarczyn Północ.

Wiszące ogrody

Wiszące ogrody

Jedyne takie miejsce! Niesamowity efekt ogrodu wewnątrz sali weselnej oraz lobby. Zielona roślinność delikatnie zwisająca z sufitu daje efekt współistnienia z naturą, przenikając do wnętrza budynku.

Pastelove Pola

Piękna architektura

Budynek zaprojektowano w amerykańskim stylu hamptons. Wyjątkowa dbałość o detale, przestrzeń oraz nowoczesność w każdej części obiektu, a także jasne, pastelowy barwy sprawiają, że całość tworzy niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.

basen

Zadaszony taras oraz basen zewnętrzny

Naturalnym przedłużeniem sali bankietowej jest duży, zadaszony taras o powierzchni ponad 100 m2. Z wygodnymi sofami ogrodowymi, widokiem na uroczą okolicę, a w przyszłości basenem zewnętrznym stanowi przyjemną oazę spokoju dla pragnących wyciszenia i chwili relaksu gości.

W naszym obiekcie zapewniamy m.in.:

  • wynajem obiektu na wyłączność
  • parking dla gości na terenie obiektu
  • okrągłe lub prostokątne, drewniane stoły bankietowe wraz z całą zastawą
  • bufet ciepły
  • bufet zimny
  • napoje bezalkoholowe bez limitu kawa/herbata, soki, napoje gazowane, woda
  • obsługę kelnerską