Skip to main content

Czas powiedzieć sobie „Tak”

WYMARZONE

WESELE

Miejsce, gdzie zieleń, cisza i przestrzeń idealnie współgrają z elegancją i atencją, z jaką traktujemy naszych Gości

Nasza przestrzeń

W Pastelovych Polach dajemy naszym Gościom najlepsze, co możemy zaoferować

Brak ukrytych kosztów

Nie dopisujemy drobnych kruczków – wszystkie koszty są klarowne i od początku znane organizatorom wydarzenia. Doradzimy również, jak ograniczyć zbędne wydatki.

Kuchnia

Wszystkie dania przygotowuje na miejscu nasz Szef Kuchni z załogą. Dbamy o estetykę, serwując ciepłe dania w formie restauracyjnej. Goście kochają nasze menu.

Architektura

Wysoki sufit do dowolnej aranżacji, brak kolumn na drewnianym parkiecie, niezawodna wentylacja, zadaszony taras, spójny oraz transparentny look.

Okrągłe stoły

Udostępniane bez dodatkowych opłat. Przy ich okazji warto również zwrócić uwagę na piękne, drewniane krzesła – dopracowaliśmy każdy szczegół!

Podwórko

1,5ha zieleni pozwala wykonać piękne zdjęcia, przygotować zabawy na świeżym powietrzu lub udać się na spacer. Znajdziecie tu również altanę i piękną huśtawkę.

Toalety

Nie zapomnieliśmy również o tym miejscu, urządzając je ze stylem oraz gustem. Toalety są wielokabinowe, dzięki czemu praktycznie niemożliwe jest „kolejkowanie”.

Nasi partnerzy

Pastelove Pola

Wymarzone wesele tuż pod Warszawą

Architektura

Budynek zaprojektowano w amerykańskim stylu Hamptons. Wiszące ogrody w środku, miejsca noclegowe, apartament dla nowożeńców, 600m² powierzchni eventowej i miejsce dla nawet 200 gości…

Lokalizacja

Znajdujemy się jedynie 30km na południe od centrum Warszawy i udostępniamy obszerny parking.

Piękna altanka

przeznaczona do ślubów w plenerze – również tych kościelnych – umiejscowiona w samym sercu 1,5 hektarowego terenu pełnego zieleni.

Zadaszony taras

o powierzchni ponad 100m² z wygodnymi sofami ogrodowymi, widokiem na uroczą okolicę, a w przyszłości basenem zewnętrznym.

Imponująca, wysoka i jasna sala

Duże widokowe okna łączą salę z przylegającym do niej tarasem i ogrodem, tworząc przenikającą się wzajemnie przestrzeń.

Wielkość Sali

Apartament dla Nowożeńców

Obiekt na wyłączność

Transparentny wygląd sali

Ustawienie przestrzeni

Ślub i wesele w plenerze

Miejsca noclegowe

Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę

Blank Form (#5)

Organizacja wesela w sali, która otwiera się kilka miesięcy przed weselem to ryzyko... ale kto nie ryzykuje, nie pije szampana... My się nim aż zachłysnelismy! Było cudownie! Przepiękna sala główna. Sala druga, mniejsza - dla nas była idealnym rozwiązaniem na animacje dla dzieci. Strefa chill przyciągała gości, którzy chcieli zamienić kilka słów 🙂 Toalety! To jakiś obłęd. W czasach, kiedy tak kochamy robić zdjęcia (w szczególności my-kobiety), tam można zrobić piękne fotki, upiększyć się przy dwóch ogromnych lustrach. Wszystko estetyczne, inne, piękne... Duży atut to toaleta również dla niepełnosprawnych, spełniająca wszystkie wymogi. O najlepszym na końcu... czyli Szef Kuchni oraz Właściciele. Majstersztyk. Cena adekwatna do jakości!

Urszula M.Opinie Google

Czy można rozwieść się tylko po to, aby ponownie urządzić wesele w Pastelovych Polach? 😉 A teraz na poważnie - nasze wesele odbyło się 21.08. Pastelove to miejsce dla osób wymagających, które chcą zrobić efekt WOW na swoich gościach. My taki niezaprzeczanie uzyskaliśmy. Jedzenie - przepyszne i restauracyjne, wybór ogromny. Wystrój sprawia, że można paść z zachwytu, szczególnie w apartamencie dla nowożeńców. Organizacja i właściciele tego miejsca - Pani Aneta i Pan Tomasz - cudowni! Jesteśmy dumni, że mogliśmy swoją przygodę rozpocząć właśnie w tym miejscu i czujemy się jego częścią. Już dziś planujemy kolejne przyjęcia w Pastelovych, bo same wspomnienia nam nie wystarczą 😉

Natalia W.Opinie Google

Wyobraźcie sobie ceremonie ślubu w plenerze wśród śpiewu ptaków oraz przelatujących bocianów. Dzięki zaangażowaniu właścicieli, nasz ślub był dokładnie taki o jakim marzyliśmy.
Przyjęcie weselne w przepięknej klimatycznej sali Pastelove Pola urządzonej ze smakiem oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Nad wszystkim cały czas czuwają właściciele sali oraz niezawodna obsługa dla których najważniejsze jest zadowolenie młodej pary oraz gości. Pani Aneta oraz Pan Tomasz doradzą w każdej najdrobniejszej kwestii organizacyjnej sprawiając, że dzień wesela będzie niezapomnianym wydarzeniem. Jesteśmy zachwyceni 🙂

Natalia i PiotrOpinie Google

Pastelove Pola

Miejsce, w którym celebrujemy najważniejsze chwile w Twoim życiu

Adres

30 minut od Warszawy
Świętochów, 05-555, Mszczonowska 17

Kontakt

kontakt@pastelovepola.pl
+48 500 777 411

Pastelove Pola to ustronne miejsce w pięknych okolicznościach przyrody – 1,5 hektara zieleni do dowolnego zagospodarowania, brak sąsiadów i komfort dla Was oraz Waszych Gości.